Tartuffe

Letos divadlo vyšlo na polovinu srpna. S termínama je to stále stejné, nejsou a složitě se hledají…
A tak se nakonec podařilo zkombinovat několik faktorů a mohli jsme přivítat Divadlo různých jmen z Prahy s jejich představením TARTUFFE. Svěží komedii neubralo na působivosti a spádu ani počasí, které nás letos drželo v napětí do poslední chvíle. Do 18 hodin se střídali přeháňky a jenom díky internetovému sledování vývoje deště jsme mohli v těch 18 hodin učinit rozhodnutí, že se hraje venku a začít vše připravovat tak, aby ve 20 hodin mohlo být zahájeno představení.
Byl nejstudenější víkend léta a diváci se choulili v bundách a dekách a hercům šla pára od pusy. Všichni zaslouží obdiv a poděkování.
Po představení zahráli The DOORS revival, odpálili jsme ohňostroj a na závěr asi do 2 hodin do rána Petr Šindelář pouštěl oldies diskotéku ze starých vinilových desek. Diváci vydrželi hodně přes půlnoc a akce měla výbornou odezvu počasí navzdory. Přišlo jich asi 450.
Nesmím zapomenout poděkovat Hance a Pepovi z firmy Litmos s.r.o., Markovi z firmy Future 21 s.r.o. a kamarádovi co také již tradičně přispívá a nechce být jmenován za sponzorskou podporu.
Děkuji ještě jednou.