Sluha dvou pánů

Vůbec nás nepřekvapilo, když vyšla předpověď počasí, která byla samozřejmě nepříznivá. Celou sobotu bylo na déšť a odpoledne pršelo a pršelo, takže jsme udělali na poslední chvíli rozhodnutí a postavili divadlo na půdě. A dobře jsme udělali, protože opravdu pršelo.
Musím se omluvit těm příchozím, kteří se na půdu nedostali, minimálně sto diváků se prostě již nevešlo. A zároveň poděkovat všem, kteří přišli a podpořili nás v tomto nepříznivém počasí. Celkem přišlo asi 400 lidí, ale na půdu se jich dostalo asi jen tři sta. A velký dík patří i všem z Mosteckého divadla, že byli tak flexibilní a ochotní odehrát na půdě představení, které se v Mostě hraje na velkém jevišti.
Vznikla fantastická atmosféra, ve které herci byli doslova a do písmene na dosah. Někdy museli dokonce překračovat některé diváky, aby se vůbec dostali na jeviště, ale celkově všech jedenáct účinkujících to zvládlo na výbornou. I pro ně to byl nezvyklý zážitek.
Po představení hrála kapela Šrum šrum a diskotéka Petra Šindeláře. A na ohňostroj již nepršelo, ale ten asi zvlhnul a škytl. Museli jsme ho zapalovat dvakrát.
A na závěr poděkování firmám Litmos s.r.o. a Future s.r.o. a tobě, nejmenovaný příteli, co si přeješ zůstat v anonymitě, bez Vaší finanční podpory by se nic nekonalo. Díky.