Paní ministrová

Letos v pořadí již po šestnácté se hrálo na Kačeří a to v sobotu 22.8. Komedie „Paní ministrová“ byla příjemným pokračováním účinkování Mosteckého divadla zde na louce před stodolou pro plné hlediště.
Celý týden před dnem „D“ bylo téměř tropické počasí, ale v sobotu se meteorologové strefili a přes den nás obtěžoval déšť. Naštěstí dnes technika umožňuje sledovat vývoj počasí v přímém přenosu na internetu a to nám dodávalo naději, že se déšť umoudří. A také se tak stalo. Přestalo pršet včas a my jsme mohli vše připravit a začít podle plánu v půl deváté hrát. Žertem jsme si říkali, že příští rok uděláme nepsanou dohodu s diváky o tom, že přijdou o den později, než bude uvedeno na plakátě, protože to bývá vždy zaručeně krásně…
Vydařenou komedii přišlo tentokráte sledovat asi tak necelých šest set lidí, kteří podle ohlasů byli velice spokojeni. Po představení ještě trochu stávkoval ohňostroj, protože v odpoledním dešti zvlhl, ale nakonec si nechal domluvit a předvedl velkolepou podívanou. Můžeme s klidným svědomím konstatovat, že divadelní Kačeří 2009 bylo podařené.

Zvláštní poděkování váženému sponzorovi firmě Litmos s.r.o. za tradiční podporu a taktéž díky firmě FUTURE 21 s.r.o.